KAMIENIE OGRODOWE

Sekret wyjątkowego ogrodu –

Kamienie ogrodowe

Kamień w swojej surowej formie ukazuje czystość natury i jej pierwotność. W średniowiecznej Japonii kamienne ogrody odzwierciedlały formę zen. Ascetyczny lecz naturalny wygląd kamiennych kompozycji pozwalał kontemplować naturę.

Dzisiejszy design dąży do minimalistycznej formy przekazu. Prostota kamiennego układu wprowadza do ogrodu spokój świeżość  i naturalność.

Gormi zapewniając niejednolity wybór kamiennego surowca, w prosty i szybki sposób wprowadzi Państwa w metafizyczny ogród zen.

GRYSY

Grysy to wspaniałe narzędzia sztuki ogrodowej. Dzięki umiejętnemu zastosowaniu możemy w bardzo konkretny sposób wpłynąć na kształtowaną przez nas nawierzchnię zmieniając jej charakter. Warto pamiętać, iż grysy doskonale wyglądają w towarzystwie roślin. Pozwalaj roślinom ‘rozlewać’ się na grysy lub żwiry, ale jednocześnie pamiętaj o plewieniu chwastów.

OTOCZAKI

Otoczaki to również bardzo popularna forma uzupełniania i dekorowania przestrzeni ogrodowej. Bardzo często otoczak jest uzupełnieniem grysu wysypanego na większej powierzchni.

Nasza oferta zawiera szeroką gamę kolorystyczną umożliwiającą dopasowanie produktu do każdej inwestycji.

[/vc_row_inner]

BRYŁY

Ogródek skalny uzyskuje swój urok gdy wygląda tak jakby został stworzony przez naturę. Pojedyncza bryła na trawie lub pagórku nigdy nie wygląda dobrze. Pamiętaj aby zastosować

minimum trzy sztuki aby uniknąć ‘efektu meteorytu’, Większość oferty  brył z naszej oferty harmonijnie skomponujesz z grysami i otoczakami.

MONOLITY

Monolity z kamienia naturalnego to najbardziej trwały i atrakcyjny dodatek do krajobrazu. Jednocześnie jest jednym z najbardziej nieprzewidywalnych dodatków.

Niezależnie jak precyzyjnie Twój architekt wyznaczy miejsce dla monolitów na projekcie ogrodu, rzeczywisty kształt i rozmiar faktycznego kamienia może różnić się znacząco.

[/vc_column_inner]