KRUSZYWO DEKORACYJNE

KAMIENIE OGRODOWE
KAMIENIE ELEWACYJNE

Sekret wyjątkowego ogrodu

kamienie ogrodowe

Doskonale dopełniają wygląd posesji czy ogrodu. Dzięki różnym odmianom (grysy, otoczaki, bryły, monolity), kolorystyce, kształtowi kamienie ozdobne nadają przestrzeni niezwykły wygląd. Doskonale komponują się z roślinami ogrodowymi lub innymi dodatkami.

Grysy to wspaniałe narzędzia sztuki ogrodowej. Dzięki umiejętnemu zastosowaniu możemy w bardzo konkretny sposób wpłynąć na kształtowaną przez nas nawierzchnię zmieniając jej charakter. Grysy doskonale wyglądają w towarzystwie roślin.

Nasza rada:

pozwól roślinom ‘rozlewać’ się na grysy lub żwiry, ale jednocześnie pamiętaj o plewieniu chwastów.

Otoczaki to bardzo popularna forma uzupełniania i dekorowania przestrzeni ogrodowej. Często otoczaki są dopełnieniem grysu wysypanego na większej powierzchni.

Nasza oferta zawiera szeroką gamę kolorystyczną umożliwiającą dopasowanie produktu do każdej inwestycji.

Ogródek skalny uzyskuje swój urok, gdy wygląda tak jakby został stworzony przez naturę. Większość brył z naszej oferty skomponujesz z grysami i otoczakami.

Nasza rada:

Pamiętaj, zastosuj minimum trzy sztuki brył, aby uniknąć ‘efektu meteorytu’ (pojedyncza, osamotniona bryła)

Monolity z kamienia naturalnego to najbardziej trwały i atrakcyjny dodatek do krajobrazu. Jednocześnie jest jednym z najbardziej nieprzewidywalnych dodatków.

Nasza rada:

Pamiętaj, że rzeczywisty kształt i rozmiar faktycznego kamienia może różnić się znacząco od tego na projekcie ogrodu.

Unikalne wzornictwo

kamienie elewacyjne

To doskonała alternatywa dla tynku – bardzo trwała i wytrzymała. Kamienie elewacyjne to wyjątkowy element wykończeniowy, który ze względu na różnorodność i bogactwo barw, kształtów i faktur stanowi idealne dopełnienie każdej architektury oraz stanowi ozdobę domu. Wśród kamieni elewacyjnych mamy do wyboru m.in. granit, kwarcyt, łupek, ale także kamienie przypominające cegłę lub drewno.